środa, 30 lipca 2014

Zdrowe zamienniki | moja LISTA


Niekiedy przychodzi taki moment w życiu, w którym dochodzimy do wniosku, że nieco się zaniedbaliśmy, a nasze ciało nie jest już tak smukłe i jędrne jak kiedyś! Przychodzi chwila flustarcji i próbujemy coś zrobić z nadprogramowymi kilogramami. Dieta? Nie… Z reguły wymaga wielu wyrzeczeń i nie rzadko kończy się niepowodzeniem. Jeśli nawet uda nam się dotrwać do końca, co z efektem jojo? Mam dla Ciebie lepszą propozycję od głodówek i diet cud…Postaw na zdrowy styl życia i wprowadź do swojego menu zdrowe zamienniki na stałe. Ciesz się smakiem ulubionych potraw, gotuj to na co masz ochotę i nie zawracaj sobie głowy kaloriami. Przedstawiam moją praktyczną listę produktów, które są zdrowszą alternatywą tych tradycyjnych. Wybierając z listy zdrowe zamienniki z pewnością wrócisz do formy! I chodź początkowo ciężko zrezygnować z ulubionych do tej pory produktów, uwierz mi, że z czasem w ogóle nie będziesz mieć na nie ochoty.

Pamiętam jak postanowiłam zrezygnować z soków i napoi gazowanych na rzecz wody mineralnej. To był dla mnie koszmar! Wlewałam w siebie na siłę tę wodę, ale opłaciło się! Organizm z czasem się przyzwyczaił. Było to wiele lat temu i teraz już nie wyobrażam sobie żebym mogła sięgnąć po słodzone napoje. Tak samo było z zieloną herbatą. Uwielbiałam słodzoną czarną herbatę w mojej ulubionej filiżance, długo nie mogłam przestawić się na zieloną. A teraz? Słodzona czarna herbata to dla mnie ohydztwo, nie do wypicia! Fuj!

Jeśli diametralnie musisz zmienić sposób żywienia rób to małymi kroczkami. Tylko tak osiągniesz spektakulrane efekty. 

 
Poniżej moja lista, która Ci w tym pomoże:


Kliknięcie na poniższy przycisk pozwoli Ci zapoznać się z moimi zdrowymi nawykami żywieniowymi.
http://mishelkalife.blogspot.com/2014/07/moje-zdrowe-nawyki-zywieniowe.html


1 komentarz:

  1. Od kilku tygodni staram się pić wodę, ale jest to dla mnie prawdziwa katorga. Niestety mnie w ogóle nie chce się pić.

    OdpowiedzUsuń